Kvítka

,,Dětská hra je vážné zaměstnání. Je nesmírně důležitá pro vývoj každého dítěte.

Prostřednictvím hry a hračky dítě poznává svět, jeho tvary, barvy, vztahy….“

...prof. PhDr. Zdeněk Matějček, CSc.

Věkové složení naší třídy je od 3 do 5,5 let. Děti se mění z měsíce na měsíc a rychle se rozvijí po všech stránkách. Snažíme se tedy o individuální přístup a zároveň s dětmi pracujeme na vytváření si prvních kamarádských vztahů v příjemném , bezpečném a tvořivém prostředí naší třídy. Dále ve třídě uplatňujeme pravidla, která děti vedou k dodržování základních společenských norem.  Podporujeme jejich samostatnost , učení se navzájem od sebe a budování přátelské atmosféry.

Pavla Dzurianová – učitelka a zástupce ředitele ZŠ pro MŠ (absolventka ÚSO - Střední pedagogické školy v Přerově, CŽV na UP v Olomouci: Studium pro vedoucí pedagogické pracovníky)

Mgr. Martina Žišková Krestýnová - učitelka  (absolventka Pedagogické fakulty UP v Olomouci, obor učitelství pro 1.stupeň a speciální pedagogika)

Lucie Richtermocová- asistentka pedagoga (absolventka SOU s maturitou, kurzu Asistent pedagoga)

Provoz MŠ : 6:30 - 16:30 hod.

MŠ se uzamyká : v 8:30 hod.

Vyzvedávání dětí po obědě: 12.15 – 12.30

Vyzvedávání stravy do jídlonosičů: 12.15. – 12.25

KONTAKT NA TŘÍDU: skolkakvitka@zssvatoplukova.cz , 585 001 049

FOTOGALERIE: http://skolkakvitka.rajce.idnes.cz

V NAŠÍ TŘÍDĚ NABÍZÍME:

individuální adaptace podle potřeb dítěte a rodičů, logopedickou prevenci, pobyt venku na velké školní zahradě, individuální konzultace s rodiči.

TŘÍDA - Kvítka

RÁMCOVÝ REŽIM DNE:

6.30 hod.  -   8.30 hod.

Scházení dětí, spontánní činnosti, herní aktivity, individuální práce s dětmi.

8.30 hod.   -   09.50 hod.

Přesnídávka, pohyb. chvilky, řízené aktivity.

09.50 hod. - 11.50 hod.

Hygiena, převlékání, pobyt venku.

11.50 hod. – 12.30 hod.

Hygiena, příprava na oběd.

12.30 hod. - 13.50 hod.

Poslech četby, hud. chvilky,odpočinek na lehátku, klidové činnosti pro děti, které nespí.

13.50 hod. - 16.30 hod.

Odpolední činnosti, svačina, herní aktivity, individuální práce s dětmi.

V průběhu celého dne mají děti k dispozici pitný režim, časové údaje jsou orientační, přizpůsobují se potřebám dětí a reagují na momentální situace.

Taktéž hygiena probíhá dle individuálních potřeb dětí.

RANNÍ SCHÁZENÍ KVÍTEK:
- 6:30 - 7:00 ve třídě Mravenečci (1.poschodí, přední třída),

- od 7:00 již ve své třídě ve 2.poschodí

ODPOLEDNÍ ROZCHÁZENÍ KVÍTEK:
 - od 16:00 ve třídě Mravenečci (1.poschodí, přední třída)

VŠEM KVÍTEČKŮM PŘEJEME ZDRAVÍ , POHODU A KLID

IMG-20201202-WA0003

KROUŽEK

jazyková škola  specializující se na výuku dětí v MŠ. Jelikož nám současná situace neumožňuje prezenční výuku, zpracovali jsme ucelený on line program pro výuku dětí v MŠ. Využíváme v něm pohybová cvičení, dramatizaci, písničky, říkanky. Součástí jsou také námi zpracované jednoduché  scénky z běžného života.
"Aby se všichni hezky bavili a přitom se k tomu hodně z angličtiny naučili" to je naše motto.
Vzhledem k aktuální situaci věříme, že právě nyní naše metodická řada pomůže rodičům zabavit malé neposedy a dát jim návod, jak pozitivně využít přemíry volného času. Jsem přesvědčena, že děti budou napjatě očekávat každou další hodinu.
Nabízíme Vašim dětem ukázkovou výuku ZDARMA. Cena celého online kurzu je 390,- Kč
Rodiče mohou o ukázkovou hodinu napsat na info@jazykjehra.cz
Pošleme jim přístup.

kemp Krásná Morava - Hejčín