Kvítka

,,Dětská hra je vážné zaměstnání. Je nesmírně důležitá pro vývoj každého dítěte.

Prostřednictvím hry a hračky dítě poznává svět, jeho tvary, barvy, vztahy….“

...prof. PhDr. Zdeněk Matějček, CSc.

Věkové složení naší třídy je od 2 do 4 let. Takto malé děti se mění z měsíce na měsíc a rychle se rozvijí po všech stránkách. Snažíme se o individuální přístup a zároveň s dětmi pracujeme na vytváření prvních kamarádských vztahů v příjemném bezpečném a tvořivém prostředí naší třídy. K tomu nám pomáhá maňásek Krtečka, který nás provází celým školním rokem. Dále ve třídě uplatňujeme krtečkova pravidla, která děti vedou k dodržování základních společenských norem.

Mgr. Pavla Štainerová – učitelka (absolventka Pedagogické fakulty UP v Olomouci, obor: Speciální pedagogika)

Pavla Dzurianová – zástupce ředitele pro MŠ (absolventka ÚSO - Střední pedagogické školy v Přerově, CŽV na UP v Olomouci: Studium pro vedoucí pedagogické pracovníky)

Lucie Richtermocová- asistentka (absolventka SOU s maturitou, kurzu Asistent pedagoga)

KONTAKT NA TŘÍDU: skolkakvitka@zssvatoplukova.cz , 585 001 049

FOTOGALERIE: http://skolkakvitka.rajce.idnes.cz

V NAŠÍ TŘÍDĚ NABÍZÍME:

individuální adaptace podle potřeb dítěte a rodičů, logopedickou prevenci, pobyt venku na velké školní zahradě, individuální konzultace s rodiči.

RANNÍ SCHÁZENÍ KVÍTEK:
6:30-7:00 ve třídě Mravenečci (1.poschodí, přední třída), od 7:00 již ve své třídě ve 2.poschodí

ODPOLEDNÍ ROZCHÁZENÍ KVÍTEK:
od 16:00 ve třídě Mravenečci (1.poschodí, přední třída)

PRVNÍ DEN DĚTEM PŘINESTE: papuče s pevnou patou, hrníček na pití, náhradní oblečení do skříňky VŠECHNO PODEPSANÉ!

TŘÍDA KVÍTKA JE PŘESUNUTA NA BUDOVU MŠ SVATOPLUKOVA 11, 2. POSCHODÍ!

TĚŠÍME SE NA VÁS :-)

Výlet do Rozária

za špatného počasí se výlet ruší.

zábavné odpoledne pro rodiče s dětmi

Fotografování

společné fotografování, dopoledne MŠ